SITUATIA PRESCOLARILOR INSCRISI LA GRUPA MICA pentru anul scolar 2017-2018

GRUPA MICĂ

Nr.

Crt.

NUME ȘI PRENUME COPIL
1. BLANARU DAVID – PHILLIP
2. HARASEMIUC TEODOR – NICOLAE
3. HUȚULEAC DAVID – ALEXANDRU
4. HALIP RAREȘ – DORIN
5. NISTOR OLIVER – DANIEL
6. PURICE FRANCESCO – ANDREI
7. DĂNILĂ DAVID – ȘTEFAN
8. DĂNILĂ SEBASTIAN – ANDREI
9. PERCEC SOFIA – ANAMARIA
10. DABÎCA INGRID – MĂDĂLINA
11. BUZNEAN ISABELA – MARIA
12. DOMINTE KARINA – ȘTEFANIA
13. JITARU LUCA – ILIE
14. POPESCU ARMIN
15. PANCIUC SONIA
16. PANCIUC SOFIA
17. GRIGOREAN MARIA – BEATRICE
18. SCHEULEAC- NICHIFOREL ANDREI – IOAN
19. HARAND IRIS
20. FARTAIȘ EMILY
21. GRIGOREAN VERONICA
22. LUNGOCI DAVID – GABRIEL
23. NECHITA DARIUS – ANDREI
24. SABĂU AMOS – MARCU
25. PRELIPCEAN DIANA – VIOLETA
26. TOPALAGĂ EDOARDO
27. CÂRMACIU IANNIS – ANDREI
28. LUNGU ȘTEFAN – DAMIAN
29. PRISACARIU SOFIA – GABRIELA
30. IVANOV SOFIA – MARIA
31. WASZKIEWICZ –FILIOREANU MIRUNA – IOANA
32. TURTUREANU DORIAN – GABRIEL
33. PRESECAR GIULIA – VALERICA
34. MARTINESCU ALBERT
35. MARCU LUCA
36. BÎRU LUVA
37. BOGHEAN ANASTASIA
38. BUZILĂ SEBASTIAN – ANDREI
39. SĂLĂTIANU MIRUNA – MARIA
40. CIOBÎCĂ ALBERT – LUCIAN
41. CIOBANIUC MARIA
42. COSTENIUC ANASTASIA – MARIA
43. SIRETEAN ILINCA
44. CIOBANU MARIAN – LIVIU
45. MUTU LUCAS
46. CUCIUREANU MATEI
47. SBIERA  DIMITRIE – DENIS
48. SBIERA IOAN – DARIUS
49. AFANASOV DAMIAN – ANDREI
50. BUSUIOC MARIA – CARLA
51. GAFENCU GIULIA – OLIVIA
52. SIMOTA MAYA – ANDREEA
53. CALENICI SASHA – MIHAIL
54. HURJUI MĂDĂLINA – IOANA
55. ZAHARIE SOFIA – MARIA
56. LAZĂR SOFIA – MARIA
57. ZAHARIE TUDOR
58. LUPĂȘTEAN ANASTASIA


GRUPA MIJLOCIE

Nr.

Crt.

NUME ȘI PRENUME COPIL
1. PERCEC RIANA – NECTARIA
2. MOISIUC- HÎJ ELISEI  DANIEL – IOAN
3. RUSU LEONARD – MARIAN – TRANSFER INTRE UNITATI
4. RUSU AGATHA – LARA

 

GRUPA MARE TRANSFER ÎNTRE UNITĂȚI

Nr.

Crt.

NUME ȘI PRENUME COPIL
1. SLUSAR ELIZA – GABRIELA
2. BRĂESCU DARIUS – ANDREI
3. PURICE NICOLAS

 

DOSARE NEVALIDATE – ÎN AȘTEPTARE

Nr.

Crt.

NUME ȘI PRENUME COPIL
1. BÎZGAN ALESSIA
2. CIOBANU VALENTINA- GABRIELA
3. NICA SABINA – MARIA
4. ONOFREICIUC ALESIA – MARIA
5. POPOVICI LUCA
6. PINTILICIUC SOFIA – MARIA
7. BOLDAȘU SOFIA – ADRIANA
8. HARJA MATIAS
9. CEPEHA ROBERT – ȘTEFAN
10. DĂSCĂLESCU ANDREEA – CAROLINA
11. HAIURA RĂZVAN – GABRIEL
12. UNGUREAN DARIUS
13. CAZACU SOFIA – MARIA
14. BULIGA IOAN

 

Leave a Comment